Polityka Prywatności

Wszelkie dane osobowe podawane lub gromadzone przez zabawki4you.pl są kontrolowane przede wszystkim przez Wojaczek Corp Sp z o.o., ul Zwycięstwa 3, 44-292 Zwonowice. Jesteśmy zobowiązani do ochrony Twojej prywatności. Dane, które zbieramy, będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z prawem (zgodnie z Ustawą o ochronie danych z 1997 r.). Zbieramy informacje o Tobie z 2 powodów: po pierwsze, aby przetworzyć Twoje zamówienie, a po drugie, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Damy Ci szansę na zrezygnowanie z subskrypcji naszych e-maili marketingowych. Nie będziemy sprzedawać, wymieniać ani wynajmować danych osobowych innym osobom.

Rodzaj informacji, które będziemy gromadzić o Tobie, zawiera;

Twoje imię i nazwisko
Adres
Numer telefonu
Adres e-mail

Nigdy nie zbieramy poufnych informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody. Możesz poprosić o kopię informacji, które posiadamy o Tobie, przesyłając nam e-mail na adres bok@zabawki4you.pl. Jeśli znajdziesz jakieś niedokładności, usuniemy je lub skorygujemy natychmiast. Dane osobowe, będą bezpiecznie przechowywane zgodnie z naszą wewnętrzną polityką bezpieczeństwa.

Jeśli zamierzamy przenieść Twoje dane poza EOG (Europejski Obszar Gospodarczy), zawsze najpierw zapytamy o Twoją zgodę. Nie korzystamy z serwerów reklamowych stron trzecich i umieszczamy tylko pliki cookie na Twoim komputerze, abyś mógł nawigować i korzystać z naszej strony internetowej. Te pliki cookie wygasają po 12 miesiącach nieobecności na naszej stronie. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na zbieranie i wykorzystywanie tych informacji przez zabawki4you.pl. Jeśli zdecydujemy się zmienić naszą politykę prywatności, opublikujemy te zmiany na tej stronie, aby zawsze mieliście świadomość, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy i w jakich okolicznościach je ujawniamy.1. CO ROBIMY ZE SWOIMI INFORMACJAMI?


Firma Wojaczek Corp Sp. z o.o. prowadząca sprzedaż jako Zabawki4you będzie tym, co jest znane jako "Administrator" danych osobowych, które nam przekazujesz.

Kupując coś w naszym sklepie, w ramach procesu kupna i sprzedaży, zbieramy dane osobowe, które nam podajesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Przeglądając nasz sklep, automatycznie otrzymujemy adres IP twojego komputera, aby dostarczyć nam informacji, które pomagają nam poznać Twoją przeglądarkę i system operacyjny.

Email marketing: tylko za twoją wyraźną zgodą wyślemy Ci e-maile marketingowe. Możesz zrezygnować z subskrypcji tej usługi w dowolnym momencie, korzystając z linku na dole każdego otrzymanego e-maila lub kontaktując się z nami pod adresem bok@zabawki4you.pl2. ZGODA

Gdy podasz nam dane osobowe, aby utworzyć konto, złożyć zamówienie, zorganizować dostawę lub odesłać zakup, poprosimy Cię bezpośrednio o wyrażenie zgody lub zaoferujemy Ci możliwość odmowy.

Jeśli po wyrażeniu zgody, zmienisz zdanie, możesz wycofać swoją zgodę na kontakt z Tobą w celu dalszego gromadzenia, wykorzystywania lub ujawniania Twoich danych w dowolnym momencie na stronie twojego konta za pomocą naszego formularza kontaktowego lub kontaktując się z nami pod adresem bok@zabawki4you.pl3. UJAWNIENIE


Możemy ujawnić Twoje dane osobowe, jeśli jest to wymagane przez prawo aby to zrobić lub jeśli naruszysz nasze Warunki korzystania z usługi.

4. PŁATNOŚCI


Używamy zewnętrznego procesora (-ów) płatności do przetwarzania płatności do nas. W związku z przetwarzaniem takich płatności nie przechowujemy żadnych danych osobowych ani żadnych informacji finansowych, takich jak numery kart kredytowych.5. USŁUGI OSÓB TRZECICH


Zasadniczo dostawcy zewnętrzni, z których usług korzystamy, będą gromadzić, wykorzystywać i ujawniać informacje wyłącznie w zakresie niezbędnym do umożliwienia im świadczenia usług, które nam dostarczają.

Jednak niektórzy zewnętrzni dostawcy usług, tacy jak bramki płatności i inne podmioty przetwarzające transakcje płatnicze, mają własne zasady dotyczące prywatności w odniesieniu do informacji, które są im wymagane do realizacji transakcji związanych z zakupem.

W przypadku tych dostawców zalecamy zapoznanie się z ich polityką prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób dane osobowe będą obsługiwane przez tych dostawców.

Po opuszczeniu witryny naszego sklepu lub przekierowaniu na stronę lub aplikację osoby trzeciej, nie obowiązuje już niniejsza Polityka prywatności ani Warunki korzystania z naszej witryny.

Linki

Gdy klikniesz na linki w naszym sklepie, mogą Cię odciągnąć od naszej strony. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności innych stron i zachęcamy do zapoznania się z ich oświadczeniami o ochronie prywatności.6. BEZPIECZEŃSTWO


Aby chronić twoje dane osobowe, podejmujemy rozsądne środki ostrożności i postępujemy zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi, aby upewnić się, że nie zostaną one niewłaściwie utracone, niewłaściwie użyte, udostępnione, ujawnione, zmienione lub zniszczone.

Wszystkie przetwarzane przez nas dane osobowe są przetwarzane przez naszych pracowników w UE, jednak do celów hostingu i konserwacji IT informacje te znajdują się na serwerach w UE na bezpiecznym serwerze za zaporą ogniową. Żadne osoby trzecie nie mają dostępu do twoich danych osobowych, chyba że prawo zezwala na to.

Mamy wdrożony system ochrony danych, aby nadzorować skuteczne i bezpieczne przetwarzanie danych osobowych.

7. WIEK ZGODY


Korzystając z tej witryny, oświadczasz, że masz przynajmniej pełnoletniość w swoim kraju zamieszkania, lub że jesteś pełnoletnia w swoim kraju zamieszkania i wyraziłeś zgodę aby twoi podopieczni mogli korzystać z tej strony.

8. ZMIANY W NINIEJSZEJ POLITYCE PRYWATNOŚCI


Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o jej częste przeglądanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich zamieszczeniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w tych zasadach, powiadomimy Cię, że został on zaktualizowany, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, używamy i / lub ujawniamy to.

Jeśli nasz sklep zostanie przejęty lub połączony z inną firmą, Twoje dane mogą zostać przekazane nowym właścicielom, abyśmy mogli nadal sprzedawać Ci produkty.

9. PYTANIA I INFORMACJE KONTAKTOWE


Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zaktualizować lub usunąć wszelkie dane osobowe, które posiadamy o Tobie, zgłosić skargę lub po prostu chcieć uzyskać więcej informacji, napisz do nas na adres bok@zabawki4you.plKlauzula Informacyjna

 

            Zgodnie z art 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuje się, że:

1.        Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojaczek Corp sp. z o.o. z siedzibą w Zwonowicach, przy ul. Zwycięstwa 3, 44-292 Zwonowice;

2.        Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia usług handlowo – marketingowych na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 pkt. A), B);

3.        Administratorem Pani/Pana danych osobowych może przekazać dane osobowe upoważnionym podmiotom tylko na podstawie przepisów prawa, a także regulacji ogólnego rozporządzenia dotyczącego zasad powierzania danych osobowych;

4.        Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa;

5.        Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu;

6.        Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iz przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

7.        Pani/Pana dane nie będą podlegały przetwarzaniu w formie profilowania;

8.        W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktowania się z Administratorem Danych Osobowych pod adresem e-mail: bok@zabawki4you.pl lub telefonicznie pod nr 32 444 64 83

 

Zwonowice, dnia 22 kwietnia 2020 r.